Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Aslan burcu erkeği ve kadını, sert bir duruş sergileyen karaktere sahiptir. Özellikle aslan burcunun evlenmesi gereken burçlar bu burca oranla daha alttan almasını bilen nitelikte olmalıdır. Aksi takdirde aslan burcunun asaleti derin bir karmaşanın yaşanmasına neden olabilir.

Sizlerinde bilgi üzere aslan burçlarının kendisine haz bir karakteri bulunmaktadır. Bu yazı dizimizde sizlere aslan burçlarının anlaşabileceği burçlardan ve aslan burcunun evlenmesi gereken yani hangi burçlar evlenirse mutlu olabileceğinden bahsetmek istiyoruz.

Aslan burcunun arasının çok iyi olduğu burçlar: yay, koç
Aslan burcunun arasının iyi olduğu burçlar: başak, terazi, ikizler, yengeç
Aslan burcunun arasının kötü olduğu burçlar: akrep, kova, boğa
Aslan burcunun arasının ne iyi ne kötü olduğu burçlar: koç, ikizler

Uyarılarımızı dikkate almanız durumunda mutluluğu yakalayacağınızı düşünmekteyiz. Aslan burcu olup hiç anlaşamaz denilen burçlarla bile anlaşıldığı biliniyor. Bu durumun temel sebebi insanların yükselenlerinin farklı olmasıdır. Karşınızdaki kişi eğer uyuşamayacağınız bir burca sahipse bu kişilerin özellikle yükselenlerinin hangi burç olduğunu sorun. Ummadığınız anda boğa burcunda yer alan bir kişi ile anlaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.
aslan burcuAslan burcu hangi burçlarla anlaşır konusunda burç uzmanları tarafından verilen bilgiler bu yönde. Şahsen biz burçlara pek inanmadığımızdan dolayı söylenenlere itibar etmeden yaşamımızı sürmeye devam ediyor. Çünkü İslam dünyasında burç tarzında olan tüm falların yer almadığını bilmenizi isteriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc