Sponsorlu Bağlantılar

Askerlik yeri özellikle acemi birliklerin belirlendiği zamanda merak edilmektedir. Askerlik yeri öğrenme işlemleri “e-devlet” resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Askerlik yeri sorgulama işlemini yapacak olan kişiler acemi birliğim nereye çıktı sorusunun cevabına makalemizin devamında yer alan bağlantılardan ulaşabilirler.

Önceleri askerlik yerinizin nereye çıktığını öğrenmek için askerlik şubesine gitmeniz gerekiyordu. Yeni geliştirilmiş olan e-devlet sistemi sayesinde artık askerlik şubesine gitmeden, e-devlet şifreniz atacılığıyla internet ortamında askerliğinizin nereye çıktığını öğrenebilirsiniz.

Askere gitme zamanı yaklaştığı için takipçilerimizi bilgilendirmek adına askerlik yeri sorgulama işlemi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Askere gidecek takipçilerimizin kendilerine en çok sordukları sorular arasında yer alan bu soruları web sayfamızdan elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız. Verdiğimiz bağlantılar sayesinde askerlik yeri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.askerlik yeri sorgulama öğrenme

Vatan borcunu ödemek için askere gidecek olan tüm vatan bekçilerine şimdiden hayırlı teskereler dileriz. Askerlik görevinizi nerede yapacağınızı internet ortamından yararlanamıyorsanız askerlik şubesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca “ASAL” resmi web sitesi üzerinden askerlik hakkında detaylı bilgi almanız da mümkündür. E-devlet şifreniz varsa makalemizin devamında yer alan bağlantıyı kullanıp e-devlet şifreniz aracılığıyla askere nereye düştüğünüzü de öğrenmeniz mümkün. Hepinize şimdiden hayırlı teskereler.

Askerlik Yeri Sorgulama Öğrenme

Askerlik Yeri sorgulama işlemi için detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Eğer verdiğimiz bağlantıdan askerlik yeri sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlamadıysanız. Askerlik yeri öğrenme işleminin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiye sayfamızdaki videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT şubesine giderek 1 TL karşılığında temin edebilirsiniz. E devlet şifrenizi aldıktan sonra unuttuysanız tekrar şifre alabilmek için 10 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Askerlik yeri sorgulama işleminden sonra askerliğinizin çıktığı yerleri yorum olarak yazarak kendinize yol arkadaşı bulabilirsiniz.

Askerlik Komando Şarkısı

Askerlik görevinize kısmende olsa adapte olabilmek adına sayfamızda yer alan asker resimlerine göz atabilirsiniz. Türk’ü Türk yapan en önemli husus vatansever olmasıdır. Vatanı canınız pahasına koruyacağınız inancındayız.

Askerlik yeriniz belli olduysa askere giderken neler almalıyız bağlantısından yanınızda götürmeniz gereken şeyler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer askerliğinizi tecil ettirdiyseniz askerlik tecil durumu sorgulama bağlantısından da son tecil tarihinizi öğrenmeniz mümkün. Askerlik yeri sorgulama ile alakalı bilgiler sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir. Ayrıca askerlik yeri sorgulama ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Askerlik süresinin kısalmasını fırsat bilen kişiler askere gitmeye devam ediyor. Özellikle komşu devletlerde meydana gelen terör saldırıların ülkemize yansıma ihtimalinin yüksek olması askerlik süresinin tekrardan uzatılmasını gündeme getirmiş durumda. Kısa süre askerlik yapmak isteyen kişiler bu düzenlemenin kendilerine denk gelmesini istemediğinden askere gitmeye devam etmektedir. Yakın zaman içerisinde askere gidecekseniz hayırlı teskereler dileriz.

sponsorlu bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. Direncan UTAR diyor ki:

    Acemi birliğin nereye düştüğü öğrenmek istiyorum 95/4

  2. hasan diyor ki:

    askerligim nere diüştü örenmek istiyorum

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler