Sponsorlu Bağlantılar

Askerlik yeri özellikle acemi birliklerin belirlendiği zamanda merak edilmektedir. Askerlik yeri öğrenme işlemleri “e-devlet” resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Askerlik yeri sorgulama işlemini yapacak olan kişiler acemi birliğim nereye çıktı sorusunun cevabına makalemizin devamında yer alan bağlantılardan ulaşabilirler.

sponsorlu bağlantılar

Önceleri askerlik yerinizin nereye çıktığını öğrenmek için askerlik şubesine gitmeniz gerekiyordu. Yeni geliştirilmiş olan e-devlet sistemi sayesinde artık askerlik şubesine gitmeden, e-devlet şifreniz atacılığıyla internet ortamında askerliğinizin nereye çıktığını öğrenebilirsiniz.

Askere gitme zamanı yaklaştığı için takipçilerimizi bilgilendirmek adına askerlik yeri sorgulama işlemi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Askere gidecek takipçilerimizin kendilerine en çok sordukları sorular arasında yer alan bu soruları web sayfamızdan elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız. Verdiğimiz bağlantılar sayesinde askerlik yeri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.askerlik yeri sorgulama öğrenme

Vatan borcunu ödemek için askere gidecek olan tüm vatan bekçilerine şimdiden hayırlı teskereler dileriz. Askerlik görevinizi nerede yapacağınızı internet ortamından yararlanamıyorsanız askerlik şubesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca “ASAL” resmi web sitesi üzerinden askerlik hakkında detaylı bilgi almanız da mümkündür. E-devlet şifreniz varsa makalemizin devamında yer alan bağlantıyı kullanıp e-devlet şifreniz aracılığıyla askere nereye düştüğünüzü de öğrenmeniz mümkün. Hepinize şimdiden hayırlı teskereler.

Askerlik Yeri Sorgulama Öğrenme

Askerlik Yeri sorgulama işlemi için detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Eğer verdiğimiz bağlantıdan askerlik yeri sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlamadıysanız. Askerlik yeri öğrenme işleminin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiye sayfamızdaki videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT şubesine giderek 1 TL karşılığında temin edebilirsiniz. E devlet şifrenizi aldıktan sonra unuttuysanız tekrar şifre alabilmek için 10 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Askerlik yeri sorgulama işleminden sonra askerliğinizin çıktığı yerleri yorum olarak yazarak kendinize yol arkadaşı bulabilirsiniz.

Askerlik Komando Şarkısı

Askerlik görevinize kısmende olsa adapte olabilmek adına sayfamızda yer alan asker resimlerine göz atabilirsiniz. Türk’ü Türk yapan en önemli husus vatansever olmasıdır. Vatanı canınız pahasına koruyacağınız inancındayız.

Askerlik yeriniz belli olduysa askere giderken neler almalıyız bağlantısından yanınızda götürmeniz gereken şeyler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer askerliğinizi tecil ettirdiyseniz askerlik tecil durumu sorgulama bağlantısından da son tecil tarihinizi öğrenmeniz mümkün. Askerlik yeri sorgulama ile alakalı bilgiler sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir. Ayrıca askerlik yeri sorgulama ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Askerlik süresinin kısalmasını fırsat bilen kişiler askere gitmeye devam ediyor. Özellikle komşu devletlerde meydana gelen terör saldırıların ülkemize yansıma ihtimalinin yüksek olması askerlik süresinin tekrardan uzatılmasını gündeme getirmiş durumda. Kısa süre askerlik yapmak isteyen kişiler bu düzenlemenin kendilerine denk gelmesini istemediğinden askere gitmeye devam etmektedir. Yakın zaman içerisinde askere gidecekseniz hayırlı teskereler dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

72 Yorum Yapılmış.

 1. mehmet diyor ki:

  askerliğim nerede olduğunu bilmek sevindiri beni saygılar devlet baba

 2. kadir gezer diyor ki:

  askerliğim nereye çıktı nasıl öğrenebilirim.

 3. fırat diyor ki:

  ya 94 e 4 tertiplerin nereye gideceğini ne zaman gideceğini en kolay nasılöğrenirim yada sonucu öğrenen biri varmı?

 4. Turgut diyor ki:

  selam arkadaşlar askerlik yerleri 10 güne kalmaz belli olur diyorlar temmuz ayında belli oluyor dediler sonuna doğru ara ara girip bakın PTT den e devlet şifresi alarak internet bakılıyor böyle yorum atılarak yol arkadaşı da bulabilirsiniz

 5. Ahmet diyor ki:

  Benim yerim nereye çıktığını nasıl öğrenebilirim

 6. Ömer Türkyılmaz diyor ki:

  Askerlik işlerimi hallettim 4 ağustosta teslim olacağım yazıyor belgelerde nereye düştüğümü ne zman öğrenirim çokmerak ediyorum

 7. selcuk diyor ki:

  ben istanbul EYUP

 8. tarık diyor ki:

  usta birliğim nereye çıktı

 9. emirhan diyor ki:

  askerligimi ögrenmek istiyorum

 10. talha diyor ki:

  Ben halk bankası sınavlarını kazanıp memur olmak istiyorum.

 11. ramazan kızılay askerım usta bırliğim diyor ki:

  usta birliğim nereye cıkmıs öğrenmek istıyorum

 12. muhammet kacır diyor ki:

  Ben suan bilecikte askerim nere düştüm ogrenmek istiyorum

 13. birol resi diyor ki:

  Askerlik yeri sorgulama konusunda verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Askerlik yeri öğrenme konusunda en iyi bilgiler burada var diyebilirim.

 14. yaşar akbaş diyor ki:

  parasız iş görülmüyomu bu devlette ya

 15. hasan yiğit diyor ki:

  nereye düştüm

 16. asker hasan diyor ki:

  askerlik yeri sorgulama konusunda vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Askerlik yeri öğrenme beni bir hayli heyecanlandırdı.

 17. sener diyor ki:

  Askerligim nereye dustu

 18. erhan diyor ki:

  askerliğimin nereye cıktığını öğrencem ama e devlet şifresini bilmyorum nasıl öğrenebilirm arkadaslar yardımcı olurmusnuz?

 19. özgür diyor ki:

  nereye düstüm

 20. kubilay diyor ki:

  nereye dustun acaba

 21. onur diyor ki:

  askerliğimi nerde yapcam nasıl örenebilirim

 22. ahmet diyor ki:

  acemi birliyim nere düştü örenmek istiyorum

 23. fatma kaşlı diyor ki:

  buldurda askerlik yaıyor ali göndoğdu

 24. Ahmet KAYA diyor ki:

  merhaba
  ben askerlik şubeye kasım ayının yirmisi gibi gittim ve tecili bozdurdum şubat ayında askersin dediler ne zaman gideceğim yer belli olur acaba
  saygılarımla…

 25. enes diyor ki:

  askerlik yerimi ögrenmek istiyorum

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc