Sponsorlu Bağlantılar

SORU: Askere Gönüllü ve Erken Nasıl Gidilir? 2015 de nasipse askere gideceğim. İkametimin olduğu bölge 4 tertip almakta. Bu kadar beklemek istemiyorum. Erkenden askere gitmek istiyorum. Askere erken ve gönüllü nasıl gidilebilineceğine dair bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Benim için önemli bir durum. Asker dönüşü nasipse evleneceğim. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz. Şimdiden hayırlı teskereler dileriz. Milli savunma bakanlığı asker alma başkanlığı / Ankara ya erken sevk dilekçesi yazarak askere erken gitmeniz mümkün. Fakat sistemde açık kontenjan olması gerekiyor bunu da biliniz. Erken sevk dilekçesini yazmanız durumunda en yakın tarihte askere alım işleminiz gerçekleşecektir. Erken sevk dilekçesini yazmayı bilmiyorsanız BURDAN örneğini temin edebilirsiniz. Ne mutlu TÜRKÜM diyene.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

15 Yorum Yapılmış.

 1. mehmetcan diyor ki:

  s.a kolay gelsin arkadaşlar size birkaç soru soracağım ben şimdi 17 yaşındayım askere çok gitmek istemiyorum ama benim sol gözüm % 90-95 görmüyor. sizce beni askere alırlarmı alırlarsa elime silah verirlermi verirlerse orda kalma sınavına gırebılırmıyım ;)

 2. Abdulkerim diyor ki:

  merhaba ben ABDULKERİM 95 doğumluyum erken nasıl askere gidebilirim yardımcı olurmusunuz

 3. burak çalıkan diyor ki:

  16/02/1996 dogumluyum askere erken gitmek vatan görevimi erkn yapmak istiyorum sonrada isimi gücümü kurmak istiyorum askere nasıl erken gidebilirim bana yardımcı olun

 4. taner diyor ki:

  ben 96 doğumluyum en erken gönüllü olarak askere nasıl gidebilirim?

 5. salim diyor ki:

  Ben 01.10.1994 dogumlum ben askere erken gitmek istiyorum şimdi gitmek istesem benide alırarmı sizce ??

 6. çağar diyor ki:

  ben 18,07,1994 dogumluyum normal celbim 2014 agustos muayne oldugumda bana sordular gtmek ıstedıgın celp varmı diye bende subat istedim ama dilekçe vb. birşeyden bahsetmediler.

 7. erhanarslan diyor ki:

  BEN 1994 20.09 1994 DOĞUMLUYUM ASKERE ERKEN GELMEK İSTİYORUM

 8. ali diyor ki:

  ben ali koc 19.12.1993 dogumluyum ben 14.09.2012de erken gıtme dilekçesi verdım agrı taşlıcay ilceslne baglı kütügüm agustos goturuyor bende o kdr gec kalmak ıstemıyorum bn nıye erken gdmyrm agrı askelık subesını aradım su lıstede adınız yok dedıler

  • serhat diyor ki:

   bende ağrı taşlıcay doğumluyum kardeşim bende 1994 doğumluyum bu sene ağrı 2 celbim ama bende erken gitmek istiyorum 1 celbi gitmek istiyorum gidip dilekce veriyosun aile vi nedenlerden dolayı erken gitmek isitıyorum askerlıhe diyosun kesin olark 1 celbi gidiyosun şimdiden sana hayırlı teskereler :)

 9. Ebru Çİl diyor ki:

  Kızlarda askere gitmek istiyor ve bende istiyorum kızlar askere gidebilirmi ?

 10. sakıp diyor ki:

  ismim sakıp bende gönüllü gitmek istiyorum askere vatan için şehitlerimiz için

 11. metin diyor ki:

  arkadaslar 1993 dogumluyum askere nasıl erken gıdebılırım bana bı fıkır verın

 12. ali koç diyor ki:

  ben 19.12.1993 dogumluyum agrı taşlıcay ilçesinde kutugum ben daha erken ne zaman gidebilirim

 13. sebastian okan diyor ki:

  İsmim okan fırıncı 24.04.1993 karabük doğumluyum memleketim bartın
  mayenem daha gelmedi ama ben askere gitmak istiyorum hep şehitlerimizi duyunca çok kötü oluyorum onlar büyüklerimiz orlarda askerlik yaparken bizler buralarda ya calısıyoruz yada keyif sürüyoruz ama ben askere gitmek istiyorum kanımın son damlasına kadar askerlik yapmak istiyorum ne olursunuz beni askere alın cevaplarınızı bekliyorum VATAN SANA CANIM FEDA…

19 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc