Sponsorlu Bağlantılar

Vatani görevini yerine getirirken çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin büyük bölümü hava değişimi nasıl alınır diye merak etmektedir. Askerde hava değişimi nasıl alınır diye sizlerde merak içerisindeyseniz makalemizin devamından askerde hava değişimi almanın yoları hakkında bilgi alabilirsiniz. Askerde hava değişimi almak konusunda çok sayıda takipçimiz soru sorduğundan dolayı sizlere tarafımıza iletilmiş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Soru: Askeriyeye geldiğim günden bu yana ciddi derecede adaptasyon sorunu yaşamaktayım. Geceleri titreyerek uyanırım ve zaman zaman kendimi öldürmeyi düşünüyorum. Bu askerlik böyle devam ederse sağlığımdan olacağımdan korkmaktayım. Çürük raporu almak istemiyorum ancak bir süreliğine askeriyeden uzaklaşmak sağlığım açısından iyi olacaktır. Bu yüzden bana hava değişimi nasıl alınır hususunda bilgi verirseniz memnun olurum.
hava değişimi nasıl alınırCevap: Öncelikle şunu bilmenizde yarar bulunmakta. Yeni yasa ile alınan ambiyans değişiklikleri askerlikten sayılmamakta. Yani diyelim ki 10 gün ambiyans değişimi aldınız bu şafağınızdan düşmüyor. Askeriyeye erişince 10 gün ağırlıklı askerlik yapıyorsunuz. Hava değişimi alabilmek için sıhhat koşullarınızın askerlik görevinizi yerine getiremeyecek derecede fena olması gerekiyordur. Örnek verecek olursak kol kırılması, bacak kırılması, verem, kara sarılık gibi rahatsızlıklar. Hayırlı nöbetler dostlar. Eğer ciddi sağlık sorunlarınız yoksa başkalarının hakkını yememek adına hileye başvurmamanızı tavsiye ederiz.

Yaşamış olduğunuz psikolojik rahatsızlıkta hava değişimi almak için yeterlidir. Askeriye hastanesinde yer alan psikoloji doktoruna görünün ve durumu kendilerine izah edin. Sağlık koşullarınız değerlendirdikten sonra gerekçeleriniz haklı görülürse hava değişimi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler