Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarımız, özellikle hayat içerisinde sıkıntıya düştüğümüz zaman yanımızda olan kişilerdir. Her ne kadar mektup yazmak demode hale gelse de arkadaşlarınızdan uzak kaldığınız zaman yazacağınız bir mektup, arkadaşlarınızın gönlünün okşanmasını sağlayacaktır. Arkadaşa yazılan mektup örnekleri genel olarak komik ifadeleri içerisinde barındırır. Çünkü arkadaşlarımız sadece zor zamanlarımızda yanımızda olan kişiler değil, güldüğümüz zamanlar da yanımızda olan kişilerdir. Canınızdan çok sevip değer verdiğiniz arkadaşlarınız varsa sayfamızın devamında bulunan arkadaşa yazılan mektup örneği üzerinde uyarlama yaparak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Dostum, nasılsın halin vaktin yerinde mi? iyi ve sevinçli olmanı, seni ve beni, kızlardaki vücudu, gemideki yelkeni, evrende olup biteni, erler ocağında sevda çekeni, İşlek solgun abanoz sevdayı, dağı, taşı, köydeki köpeği, havadaki ayı, sandıktaki çarşafı, duvardaki gitarı, raydaki treni, arabadaki freni oluşturan Yüce Allah’tan dilerim. Eğer sende beni merak ediyorsan mutlu ve hayatta olduğumu bilmeni isterim.

Kapılmışım evren kervanına ne olursa olsun gideceğim kızların yanını, dost ben burada o şekilde bir derde düştüm ki ne derdin diye asla sorma! En büyük doktora çıktım. Bana şu ilaçları verdi. Ben bu ilacı burada aradım aradım ama bulamadın sen bulursan ne yap et bana gönder. 85 mısır darısı, 13 tekel birası, 31 yumurta sarısı, 8 şişe konyak, 5 adet manyak elma benzer biçimde yanak, kiraz şeklinde dudak, karpuz benzer biçimde kalça, 10 kilo salça, 11 kilo iyot, 3 kilo muz, 15 adet buz, 18 yaşlarında öpülmemiş bir güzel kız. Bunların tamamını bir fındık kabuğunun içine koy 12 gün kaynat, 32 gün oynat, 12 gün soğut, 8 gün harmanla ve çabuk şu adrese gönder.

İstikamet aldı varmaz tümeni, dağıldı toplanmaz tugayı, deliler vakası, sürücüler güruh berduşlar mangası. Bu adreste bulamazsan, ikinci adrese gönder. Veletlerde yarışçı, anayollarda barışçı, aralarda ortamcı, köyde bekçi, hanede döşekçi. Ümit ederim bana yanıt yazarsın seni çok seviyorum dostum.

Arkadaşa yazılan mektup örneği bu şekildedir. Sizler de kalemine güvenen bir kişiyseniz, bir mektup yazarak bu mektubu bizlere gönderin ve kaleme aldığınız bu mektup web sitemizde yayınlansın.

sponsorlu bağlantılar

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler