Sponsorlu Bağlantılar

Araba kullanmaya yeni başlayan kişilerin en büyük problemlerinden birisi arabayı stop ettirmeden kaldırmaktır. Araba stop etmeden nasıl kaldırılır konusunda çeşitli video anlatımlar bulunsa da bizler sizleri bu konu hakkında derinlemesine bir şekilde aydınlatmak istiyoruz. Araba stop etmeden nasıl kaldırılır diyorsanız video anlatım sayesinde bunu öğrenebilirsiniz.

Araba stop etmeden nasıl kaldırılır videolu anlatım, Araba kaldırma teknikleri, Araba nasıl kaldırılır, Araba srop etmeden nasıl kalkar video izle.. Şüpesizki araba kullanmaya yeni başlayanların en çok sıkıntı duydukları şey arabayı stop ettirmeden kaldıramamadır. Bu yazı dizimizde araba stop ettirilmeden nasıl kaldırılır konusunda bilgilendirme yapmak istiyoruz. Arabayı stop ettirmeden kaldırabilmenin en önemli püf noktası debriyaj pedalıdır. Sizler için bulmuş olduğumuz videoyu izleyince arabanın stop ettirilmeden nasıl kaldırılacağına dair daha detaylı bilgiye ulaşmış olacaksınız

Arabayı stop ettirmeden nasıl kaldırırız ile alakalı videoyu izlemek için aşağıdaki media playeri çalıştırınız.

Otomobilin stop etmesinin gazla hiçbir alakası bulunmamaktadır. Hiç gaz vermeden dahi bir arabayı yerinden kaldırmanız mümkün. Problem debriyajın kavrama noktasında meydana gelen olaylardan kaynaklanır. Otomobilden otomobile göre farklılık gösterir bu baskı balataların kavrama noktası. Kavrama noktasına alışınca bir otomobilde diğer otomobilde stop ettirmek normaldir. Bu tecrübesizlik değildir. Otomobile karşı tecrübesizlik diyelim daha doğrusu. 40 senelik usta şoförde arabayı yerinden kaldırırken stop ettirebilir.

sponsorlu bağlantılar

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler