Sponsorlu Bağlantılar

Yaz kapıya dayandı. Terleyen vücutlardan sızan terler neticesinde apuş arası pişiklerine sıkça rastlanma vakti geldi. Özellikle yaz aylarında yol yürüyerek çalışanlarda görülen avret mahali pişikleri aşırı derecede can yakmakta ve kimi zamanda yürümek insana acı vermektedir. Özellikle kilolu insanlarda görülen bu vaka tam bir baş belasıdır. Apuş arası pişiklerinden yakınanlar için bir kaç öneride bulunmak ve apış arası yani avret mahali pişiklerine neler iyi gelir konusuna değinmek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Yaz aylarının en acı veren pişik türlerinden birisi oaln apuş arası pişiklerinden kurtulmanın en önemli yolu zayıflamaktır. Nedeni ise birbirine sürten bacaklar neticesinde şişman insanlarda avret mahali pişiklerine daha çok rastlanmaktadır.

Yaz aylarında sivip kilot giymekten uzak durun. lastikleri bacak aranızı kesip pişik olmanıza ve terle gelen tuzlu suyun oralara deyip canınızı yakmasına neden olacaktır.  Bundan ötürüuzun paçalı boxer tipi donlar giymeye özen gösteriniz.

Aşırı derecede terlemede pişiklere yol açmaktadır. Eğer aşırı derecede terleyen ve apuş arası, koltuk altı pişiklerine maruz kalan biriyseniz yaz aylarında terleyen bölgelerinize pudra sürünüz.

Pişiğe Neler iyi gelir

Size nenemden kalma uzun soluklu bir ömrün kullandığı bir kremi önereceğim. Kullanın ve faydasını görün. Eski dilde kara merhem derler ben çok kullandım ve faydasını gördüm. Satın alma adı ise PREDNOL-A kesinlikle pişiklere çok iyi gelmekte.

Pişiğe iyi gelen bitkiler

Cilt kızarıklığı ve bebek pişiklerinde sedefotu, çörekotu, pudra şekeri ve hindistan cevizi rendesi karıştırılarak ilgili bölgeye sürülür.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. elif diyor ki:

    peki de zeytinyagı pisik olan yeri iyilestirir dısarı cıktımızda yine pismezmi ya of :(

  2. ahmet karagöz diyor ki:

    Bacak aram aşırı derecede pişiyordu. Buda beni aşırı derecede rahatsız ediyordu. Bacak aramdaki pişiklere gece yatarken zeytin yağı sürdüm ve pişikler anında geçti. Bence bacak arası pişiklerinden kurtulmak için zeytin yağı sürün.

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc