Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Atatürk devlet hastanesi randevu alma ve Antalya Atatürk devlet hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Antalya Atatürk devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Antalya Atatürk devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Antalya Atatürk devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

Randevu Alma

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi güler yüzlü personeli ile bölge halkına ve yurt geneline sağlık hizmeti sunan bir devlet kurumumuzdur.

Hastane Adı: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi

Telefon: (0242) 345 45 50

Adres: Anafartalar (Güllük) Cad.

İl: Antalya

İlçe: Antalya Merkezi

Web Adres: aadh.gov.tr

İnternetten randevu almak için RANDEVU bağlantısını tıklayın.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

sponsorlu bağlantılar

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler