Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Durmuş hayatı, kimdir, nereli, kaç yaşında ve Anıl Durmuş biyografisi hakkında bilgi.

Anıl Durmuş, Birçoğumuzun youtube video paylaşım sitesi aracılığıyla tanıdığımız sesinin güzelliğiyle bilinen amatör şarkıcıdır. Acun ılıcalı yapımcılığında gerçekleştirilen O Ses Türkiye yarışmasına katılan Anıl Durmuş’un göstermiş olduğu performansa hiçbir ünlü dönemedi. Bu duruma en çok biz Anıl Durmuş hayranları üzüldü. Anıl Durmuş’u tanımayan takipçilerimizle Anıl Durmuş biyografi bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Ayrıca yazımızdan Anıl Durmuş nereli ve Anıl Durmuş kaç yaşında gibi sorularınızın yanıtını da bulabilirsiniz.

Anıl Durmuş Kimdir?

Anıl Durmuş 17 Mart 1991 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Aslen Ordulu olan Anıl Durmuş İstanbul da yaşamaktadır. Anıl Durmuş lise eğitimini Sabri Çalışkan lisesinde aldı. Genç yaşlarda müzik tutkunu olan Anıl Durmuş günümüzde amatör şarkı söylemektedir. Anıl Durmuş’un en büyük özelliği başarılı bestelere imza atmasıdır. Youtube aracılığıyla tanıdığımız Anıl Durmuş her ne kadar O Ses Türkiye yarışmasında kendisini gösterememiş olsa bile müzik yapımcılarının kısa zaman içerisinde kendisini keşfedeceği inancındayız.

Anıl Durmuş genç yaşta olmasına ve müzik alanında eğitim almamasına rağmen çok güzel bir sese sahip. Daha önceden youtube ortamında paylaşmış olduğu videoyu daha önceden dinlememiş olan takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. İlgili kişinin söylemiş olduğu şarkıyı dinleyince sizlerinde Anıl Durmuş hayranı olacağı inancındayız. Anıl Durmuş’a sanat hayatında başarılar dileriz.

Anıl Durmuş Resimleri

Anıl Durmuş Resim Galerisi

Anıl Durmuş Resim Galerisi

sponsorlu bağlantılar

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler