Sponsorlu Bağlantılar

Anestezi uzmanı maaşları ve anestezistler ne kadar maaş alıyor konusu merak edildiğinden dolayı sizlere anestezi uzmanı maaşları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Anestezist uzmanlığı maaşları tıp dünyasında yer alan birçok alana oranla oldukça yüksek olduğundan dolayı anestezistlik tıp alanında faaliyet göstermek isteyen gençlerin en çok tercih ettikleri bölümlerden birisi haline gelmiş durumda. Maaşlar hakkında bilgi almak isteyen çok kişi olduğundan dolayı sizlere tarafımıza iletilmiş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Takipçi Sorusu: Anestezi uzmanı maaşı ve anestezist maaşları ne kadar? Ailemin baskısı sonucunda anestezi uzmanı olmaya karar verdim. Ailem anestezist maaşları çok iyi diyor ancak ben bu meslek dalıyla alakalı hiçbir bilgiye sahip değilim. Anestezi uzmanı maaşları hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.
Anestezi uzmanı maaşlarıCevap: Sayın takipçimiz öncelikle annenizin ve babanızın isteklerini bir kenara atmalısınız. Sevmediğiniz ya da sevmeyeceğiniz bir meslek dalını seçmek ileride çeşitli sıkıntılar yalamanıza neden olabilir. Anestezi uzmanları hastanelerin döner sermayesiyle birlikte minimum 10-15 Bin TL civarında maaş almaktadırlar. Eğer özel sektörde çalışırsanız alacağınız bu maaş 1 hatta 2 katına çıkabilir. Alanında uzman anestezist sayısı çok az olduğu için bu mesleğe her geçen gün talep artmaktadır. Mutluluğunuzun bu meslekten geçtiğini düşünüyorsanız şimdiden iş yaşamınızda başarılar dileriz.

Anestezist maaşları hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim, Soru Cevap

4 Yorum Yapılmış.

 1. Erdem diyor ki:

  Arkadaşlar eğer anestezi uzmanı olucaksınız ama üniversite okumadan direk girerseniz eğer 1.800 maaşınız olur polikinlik vs çalışırsınız 2 senelik üniversite okursanız eğer 2500 milyar maaş alırsınız 1200 döner sermaye olur eğer 4 senelik üniversite okuyup 1 sene master yaparsanız ilk yıllarda 8500 başlar sonra ki yıllar artış gösterir bu hastenenin sermayesine görede değişir Ben 4 sene okuyup master yaptım şu anki maaşım 9800 daha mesai tarifesi vardır lise mezunları için olan saat başı 16 liradır 2 senelik üniversite okukuyanlar için 23 liradır uzmanlar içinse 49 tl dir :) yardım ettiysem ne mutlu bana

 2. berk diyor ki:

  maşları ne kadar biri 2-3 diyor biri 10-15 diyor anlamadım

 3. abdullah diyor ki:

  uzman olmayan ne kadar maas aliyor

 4. mehmet bedir yavuz diyor ki:

  ya bu teknisyen ve uzman ları nasıl maaşları nekadar

14 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc