Sponsorlu Bağlantılar

Evlat sahibi çoğu ailenin sıkıntılarından birtaneside evlatlarının gece altına kaçıyor olması. İlk okul çağına gelmesine rağmen çocuğunuz halen gece uyurken altını ıslatıyorsa bu yazı dizimizi okumanızda fayda var. Öncelikle çocuğunuz altını ıslatıyorsa çocuğunuz üstüne baskı kurmayın. Baskı kurdukça çocuğunuz daha çok sitrese girecek, kendini suçlu gibi hissedecek ve altına işemeye devam decektir. Çocuğunuz altını ıslatıyorsa ve bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorsanız bir çalar saat alın ve saatinizi gecede 2 sefer kalkmak üzere ayarlayın. Gece yarısı uykunuzdan feragat edip çocuğunuzu çişe kaldırın. Çocuğun metabolizması gece tuvalete gitmeye alışacağından bir süre sonra altına işemeyi bırakacaktır.
çocuklarda çiş kaçırma
Tüm bunları yapmanıza rağmen evladınız halen altını ıslatmaya devam ediyorsa psikolojik sorunlar olabilir. Bundan ötürü en kısa zaman içerisinde uzman bir doktora görünmenizde fayda var. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz. Diğer sağlık sorunlarınız hakkında iletişim kısmından bizlere ulaşıp sorunlarınızı bizlere aktarabilirsiniz.

Bu arada eğer çocuğunuzun yaşı ilerlediyse onu sakın bezlemeye kalkmayın. Büyük yaştaki çocukları bezlemek aşırı derecede psikolojik sorunlara neden olmaktadır. Ayrıca çocuğunuzun ilerde içine kapanık etrafından uzak bir kişilikte olmasına neden olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler