Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın hastalığı olan aldatma gün geçtikçe birçok yuvanın yıkılmasına neden olmakta. Bu yazı dizimizde bayanları dizginleri iş işten geçmeden ellerine alabilmesi adına erkeklerin aldattıklarını nasıl anlarız hususunda bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var. Aldatan erkek tedirgin olur. Kocanız son zamanlarda aşırı derecede tedirgin davranmaya başladıysa ve iş yerinde herhangi bir problemi yoksa sizi aldattığından şüphelenme vakti geldi.

Aldatan Erkek Belirtileri

– Normal şartlarda 8-6 çalışan kocanız sürekli mesaiye başladıysa muhakkak iş yerine gidip uzaktan kocanızın orada olup olmadığını takip edin. Erkeklerin %90’ı mesai var diyerek gününü başka bir yerlerde geçirir.

– Bu güne kadar iş dolayısıyla seyahate çıkmayan kocanız birden bire ve sürekli olarak iş seyahatlerini çıkmaya başladıysa korkma vaktiniz geldi demektir. İş yerinden bir kişiyi bulup kocanız hakkında rapor vermesini sağlayınız.

– Kocanız normalde işten eve evden işe giden birisiyken sürekli olarak üniversite veya lise arkadaşlarıyla buluşmaya başladıysa kocanızı dur deme vakti gelmiş demektir.

Tüm bu durumlardan bir kaçı başınıza gelmiş durumdaysa sakın fevri davranmayın. Belki kocanız söylediklerinde haklıdır. Bundan ötürü kocanızı takip etmenizde fayda var. Hepinize mutlu bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler