Sponsorlu Bağlantılar

Ak Parti üyelik iptali, AKP üyelik sorgulama ve Ak Parti üyelik güncelleme gibi işlemler internet üzerinden yapılabilmektedir. Birçok kişinin Ak Parti’ye üye olup olmadığını merak ediyor olmasından dolayı sizlere Ak Parti üyelik sorgulama işlemi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

AKP üyeli sorgulama işlemi UYAP portalı üzerinden yapılabilmektedir. Vereceğimiz bağlantıları kullanarak diğer partilere de üye olup olmadığınızı sadece ilgili alanlara TC kimlik numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz.

Özellikle herhangi bir devlet kurumunda çalışacak olan kişilerin iktidar yanlısı olmamaları adına hiçbir partiye üye olmamaları gerekmektedir. Devlet bünyesinde işe başlayacaksanız hangi partinin üyesi olursanız olun üyeliğinizi iptal ettirmenizi tavsiye ederiz.

Ak parti üyelik sorgulama işleminizi vatandassipar.yargitaycb.gov.tr/proxyYargitay/portal_baslangic.uyap bağlantısını kullanarak yapabilirsiniz. Üyelik iptali için ise size en yakın olan parti teşkilatına gitmeniz ve üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.
Ak Parti AKP
Partilere üye olmak istiyorsanız bağlı bulunduğunuz il merkezinin ya da ilçenin parti gençlik kolları sitesine giriniz. Menüler içerisinde yer alan parti üyelik kısmına gelin ve ilgili alanları doldurun. Bu işlem sonrasında üyeliğiniz yetkililer tarafından kayda alınacaktır.

sponsorlu bağlantılar

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler