Sponsorlu Bağlantılar

Ak akçe kara gün içindir atasözünün açıklaması, hikayesi ve kompozisyon anlamı nedir? İnsanın hayatı her zaman pozitif yani olumlu geçmez bu yüzden zor günlere hazırlıklı olmak adına paranızın bir bölümünü saklamalısınız. Zor günlerinizde dost olarak gördüğünüz birçok kişi size sırtını döneceğinden dolayı kenarda biriktirmiş olduğunuz paralar imdadınıza koşacaktır. Bu durumdan ders çıkarmamızı isteyen atalarımız insanların dikkatli olması adına “Ak akçe kara gün içindir” sözünü kullanmışlardır.

sponsorlu bağlantılar

Para insanı neredeyse her zaman mutluluk verir. Özellikle dara düştüğünüz zaman sizi mutlu edecek en önemli şey şüphesiz paradır. Paraya ihtiyacınız olduğu zamanlar geldiğinde bunalıma düşmemek adına kazandıklarınızın bir bölümünü ayırıp biriktirmenizi tavsiye ederiz.
Ak Akçe Kara Gün İçindir
Ak akçe kara gün içindir atasözünün daha anlaşılır bir hal alması adına sizlerde başınızdan geçenleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim

1 Yorum Yapılmış.

  1. esra çimen diyor ki:

    Bir atasözü gerçekten en iyi bu şekilde açıklanabilirdi. Ak akçe karagün içindir atasözü ile ilgili yaptığınız açıklama için çok teşekkür ederim.

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc