Sponsorlu Bağlantılar

Online aile doktoru değiştirme sistemi sayesinde artık aile hekimi değiştirmek bir hayli kolaylamış durumda. Aile hekimimi değiştirmek istiyorum sorusunu soran kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan dolayı sizlere takipçilerimiz tarafından sorulan bir sorudan yola çıkaran internetten aile hekimi nasıl değiştirilir konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Aile hekimimizden asla hoşnut değiliz. Kendisi fazlaca kaba biri ve bizlerle adam gibi ilgilenmiyor. Bundan ötürü aile hekimimizi değiştirmek istiyoruz. Aile hekimi ne şekilde değiştirilir mevzusunda bilgilendirme yapmış olursanız hoşnut oluruz.

Cevap: Sayın takipçimiz aile hekiminizin hakikaten size haksızlıkta yer aldığını düşünüyorsanız sağlık bakanlığına mail yazarak sorumluluklarını iyi yapmadığı doğrultusunda şikayette bulunabilirsiniz. Aile hekiminizi değiştirmek içerisinde Tercih ettiğiniz aile doktoruna direkt başvurarak ya da halk sıhhati merkezine başvuru ederek bu talebinizi belirtmeniz idealdir. İnternet üzerinden değişiklik yapmak isterseniz ailehekimligi.gov.tr bağlantısı üzerinden aile hekiminizi değiştirebilirsiniz.
aile hekimi nasıl değiştirilirSizlere ilerleyen günlerde aile hekimi değiştirmek için yazılması gerekilen dilekçe örneği hakkında da bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler