Sponsorlu Bağlantılar

Online aile doktoru değiştirme sistemi sayesinde artık aile hekimi değiştirmek bir hayli kolaylamış durumda. Aile hekimimi değiştirmek istiyorum sorusunu soran kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan dolayı sizlere takipçilerimiz tarafından sorulan bir sorudan yola çıkaran internetten aile hekimi nasıl değiştirilir konusunda bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Takipçi Sorusu: Aile hekimimizden asla hoşnut değiliz. Kendisi fazlaca kaba biri ve bizlerle adam gibi ilgilenmiyor. Bundan ötürü aile hekimimizi değiştirmek istiyoruz. Aile hekimi ne şekilde değiştirilir mevzusunda bilgilendirme yapmış olursanız hoşnut oluruz.

Cevap: Sayın takipçimiz aile hekiminizin hakikaten size haksızlıkta yer aldığını düşünüyorsanız sağlık bakanlığına mail yazarak sorumluluklarını iyi yapmadığı doğrultusunda şikayette bulunabilirsiniz. Aile hekiminizi değiştirmek içerisinde Tercih ettiğiniz aile doktoruna direkt başvurarak ya da halk sıhhati merkezine başvuru ederek bu talebinizi belirtmeniz idealdir. İnternet üzerinden değişiklik yapmak isterseniz ailehekimligi.gov.tr bağlantısı üzerinden aile hekiminizi değiştirebilirsiniz.
aile hekimi nasıl değiştirilirSizlere ilerleyen günlerde aile hekimi değiştirmek için yazılması gerekilen dilekçe örneği hakkında da bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık, Soru Cevap

3 Yorum Yapılmış.

  1. caner diyor ki:

    mrb 2 gündür saglık ocagına gidiyorum aile hekimi saat bir den önce muaneetmiyor bunu sebebi nedir ögrenmek istiyorum

  2. ikbal diyor ki:

    aile hekimim bizimle ilgilenmiyor.Sağlık Merkezine gittim değiştirmek istiyorum dedim prensipte anlaştık böyle birşey yapmıyoruz dediler ne yapmam lazım

  3. MERYEM AKYOL diyor ki:

    KOCAELİ KANDIRA DA EVLİYDİM AYRILDIM KOCAELİ KÖRFEZDE KALBURCU KÖYÜNDE AİLEMLE KALIYORUM AİLE HEKİMİ Mİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM LÜTVEN YARDIMCI OLUN

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc