Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Açık öğretim çocuk Gelişimi Bölümüne Girmek için Kaç Puan Gerekir. Merhaba liseyi henüz yeni bitirdim 320 puanım var. Hem çalışıp hem okumam gerektiği için açık öpretim çocuk gelişimi okumaya karar verdim. Bu puan ile çocuk gelişimi bölümüne girmm mümkünmüdür sizce? Çocuk gelişimi bölümünün taban puanı nedir acaba? yardımcı olursanız çok memnun olurum.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sizin gibi başarılı öğrencilerin asıl yeri kampüslerdir ancak hayat şartları ister istemez insanı bu duruma getirebiliyor. aldığınız puan ile çok rahat bi rşekilde çocuk gelişimi bölümüne gireblirsiniz. Hiç sıkıntı yapmayın. 2009 çocuk gelişimi taban puanı 310 civarıydı. Bu senede büyük ihtimal bu ortalamalarda olacaktır. Kolay gelsin… Şimdiden yeni eğitim yaşamınızda başarılar dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

8 Yorum Yapılmış.

 1. bilge diyor ki:

  meraba bn çocuk gelişimi açıkögretm önlisans okumak ıstıyorum başvurular ne zaman?

 2. nur diyor ki:

  açıköğretim çocuk gelişimi bölümünün taban puanı kaç?açıköğretime gittiğimde okul puanı gene eklenicek mi? 4 yıllık açıköğretim taban puanı kaç? buarada zaten bölümüm zaten çocuk gelişimi yar dımcı olursanız sevinirim

 3. mügee diyor ki:

  ben cocuk gelişimi bölümüne gıtmek istiyorum acıkögretimden kac puan gerekli

 4. ebru diyor ki:

  merhaba 2008/2009 kız meslek lisesi çocuk gelşimi bölm mezunuyum evli olduğumdan açık öğretime devam etmek istiyorum sınava girmem şart mı kaç puan almalıyım ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun

 5. Bittanem diyor ki:

  ben meslek lisesi çocuk gelişim mezunuyum acaba 4 yıllık açıköğretim okumam için kaç puana ihtiyacım var

 6. pınar diyor ki:

  merhaba benim sormak istediğim 1.çocuk gelişimi ile okul öncesi öğrt.ayrı bölümlermi yoksa aynımı? 2.çocuk gelişimi bölümünü açıköğretimden okumak için meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu olma şartımı var?ben okul puanım dışında 292 puan aldım 2 tane çocuğum var ve ancak aöf okuyabilirim ve bu bölümü çok istiyorum doğru bilgiye ulaşmak çok zor sanal alemden yardımcı olursanız sevinirim,buarada okul puanımla birlikte 340 civarı bişey oluyo bide bu bölümü tercih yapacak olursam puanım farklı bir katsayıdan mı hesaplanır?şimdiden teşekkür ederim. :))

 7. eda diyor ki:

  açık öğretim çocuk gelişimi bölümünü seçtiğimizde okul puanı buna eklenecek mi? yardımcı olursanız sevinirim.

 8. güler satılmış diyor ki:

  merhaba ben yeni mezun oldum sgk ya girmek için kpssden kaç puan almak gerekiyor.

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc