Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Taşkın Kimdir?

Abdullah Taşkın tekstil sektöründe faaliyet gösteren ünlü iş adamıdır. Kendisinin son zamanlarda magazin dünyasında yer almasının en büyük sebebi ünlü şarkıcı ve sunucu Petek Dinçöz Hanımefendi ile aşk yaşamasıdır. Abdullah Taşkın kimdir, kaç yaşında ve nereli soruları Petek Dinçöz’ün hayranları tarafından sorulduğundan dolayı sizlere ünlü tekstil iş adamının hayatı hakkında bilgi vereceğiz.

sponsorlu bağlantılar

Abdullah Taşkın 30’lu yaşlarda olup uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşamaktadır. Kendisinin nerede ne zaman doğduğu hakkında internet ortamında net bilgiler yoktur. Abdullah Taşkın hayatı hakkında elimize net bilgiler geçtikçe sizlerle paylaşılacaktır. Petek Hanım bu aşkı inkar etse de Abdullah Taşkın Beyefendinin kendisine evlenme teklifi ettiği en çok konuşulanlar arasında yer almaktadır.

Abdullah Taşkın Petek Dinçöz

Abdullah Taşkın Petek Dinçöz

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

1 Yorum Yapılmış.

  1. zeki diyor ki:

    yok böyle bir şey adam kesin cast ajanstan bi oyuncu. yada figürasyon. bir kişinin internette petek dışında hiç bir bilgisi olmaması imkansız. bu adam hem iş adamı hemde ismi cismi bile yok. mail bile atmamış olması lazım tamamen uydurma

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc