Sponsorlu Bağlantılar

+40 ile başlayan telefon numaraları ülkemizde yaşayan erkekleri hedef almış durumda. Gün içerisinde çok sayıda kişi +40 ile başlayan telefonlardan çağrı aldığını belirtmiş durumda. +40 nerenin kodu hususu merak edildiğinden dolayı sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

+40 alan kodu ile gelen aramaların Romanya üzerinden yapıldığını bilmenizi isteriz. Özellikle Romanya ülkesinde erkek nüfusunun az olması ve ekonomik şartların her geçen gün kötüleşmesi bu ülkede yaşayan kadınların ya Türkiye’ye gelmek için ya da dolandırıcılık yapmak için Türk erkeklerin hedef almasına neden oldu. +40 alan kodu ile gelen aramalardan para talep edilmesi durumunda bu numaraya kanmamanızı tavsiye ederiz.

Romanya

Romanya

Türk erkekleri için kadının ne denli önemli olduğunu bilen dolandırıcılar para sızdırmak adına Romanya’da yaşayan güzel kadınları kullanmaktadır. Sizinle evlenmek için bir konuşma yapılırsa ve bir süre sonra uçak bileti için para istenirse bu kişi ile olan iletişiminizi sonlandırın. Aksi takdirde dolandırılacağınıza emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler