Sponsorlu Bağlantılar

Star TV ekranlarında yayınlanan 3 Adam adlı talk show programı sezonun en çok izlenen programlarından birisidir. 3 Adam canlı yayın telefon numarası kaç konusu merak edildiğinden dolayı sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Canlı yayına katılıp içinizden geçenleri dile getirmek isterseniz yazımızın devamında yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

3 Adam (3+1) Canlı Yayın Telefon Numarası: 0212 289 76 60

Star TV 3 Adam canlı yayın telefon numarası yukarıdaki gibidir. İlgili numaradan programa canlı olarak katılabilir konuklara ya da sunuculara gönlünüzden geçen soruları sorabilirsiniz.

Her hafta birbirinden popüler konuları ile eğlenceli dakikaları bizlere yaşan 3 Adam programı yakın zaman içerisinde yabancı ünlüleri de konuk almayı düşünmektedir. Yayın Saati: 23.30 olup kesinlikle ilgili programın takipçisi olmanızı tavsiye ederiz.

3 adam

3 adam

3 Adam canlı yayın telefon numarası” dışında öğrenmek istedikleriniz varsa bu konu için bizlerle iletişime geçmeniz ya da yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. büşra diyor ki:

    oğuzhan ibrahim ve eser size çok kırıldım çok aradım ama açmadınız sahra bnim cnım onunla konuşmak istiyodum ama sayenizde konuşamadım en az10 kere aradım aşk olsun siz telefonu açmayınca bn ağladım ama sahrayı çok seviyorum bni hayal kırıklığına uğrattınız

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler