Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Sözleşmeli er başvuru formu yayınlandı. TSK gücüne güç katmak adına özel olarak yetiştirilmiş erlere yer vermeye hazırlanıyor. Sizlerde 2015 yılında sözleşmeli er alımı ilanlarından yararlanmak istiyorsanız makalemizin devamından 2015 sözleşmeli er alımı başvuru formu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeli er başvuru formu Türk Silahlı Kuvvetlerinin web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. İlgili web site bir hayli karışık olduğundan dolayı sizlere ilgili sayfaya direkt olarak bağlanabileceğiniz bağlantıları vereceğiz. Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı faaliyetlerinin önümüzdeki 5 yıl daha devam etmesi beklenilmektedir. Gelin TSK sözleşmeli er başvuru formu sayfasına nasıl ulaşabileceğimizi birlikte öğrenelim.

Sözleşmeli Er Başvurusu Nasıl Yapılır

Jandarma uzman er başvuru formu doldurulduktan sonra başvurunuz değerlendirilecek ve uygun görülmeniz durumunda gerekli olan sınavları katılmak için çağırılacaksınız. Çok sayıda başvuru yapıldığından dolayı eleme sistemi bulunmaktadır. Özellikle fiziki yapı yapımından güçlü olan kişiler sözleşmeli er olarak alınmaktadır.

TSK sözleşmeli er alımı dışında daha birçok dalda personel alımı yapmaktadır. kkk.tsk.tr web sitesini belirli zaman aralıklarında ziyaret ederek diğer alımlar hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sözleşmeli Er Alımı Başvuru
Her şeyi bir kenara bırakıp kararınızı verdiyseniz başvuru formu sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz.

Sözleşmeli erlerin yıl içerisinde toplamda 45 gün izin hakları bulunmaktadır. Diğer günlerde özellikle terörle mücadele konusunda TSK bünyesinde faaliyet göstermektedirler. Maşların ise ilk etapta 1500 ilerleyen dönemlerde 2000 TL gibi rakamlara ulaştığı bilinenler arasında yer almaktadır.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc