Sponsorlu Bağlantılar

Sakarya Tank Palet Fabrikası 2015 yılı içerisinde de personel alımı yapmaya devam ediyor. Milli tankımız olan Altay tankının yapımı büyük bir hızla devam ettiğinden dolayı Sakarya tank palet fabrikası işçi alımı etkin bir şekilde devam etmektedir. Sakarya tank palet fabrikası iş başvurusu formu hakkında bilgi isteyen kişilere yardımcı olabilmek adına işçi alımları hakkında sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Askeri fabrikalar istihdam koşullarının diğer birçok kuruluşa oranla daha iyi olmasından dolayı insanların en çok çalışmayı istediği yerler arasında yer almaktadır. Tank palet fabrikasına başvurusu kabul olan kişilere birde mülakat sınavı yapılmaktadır. İlerleyen günlerde sizlere mülakat sınavında sorulan sorular hakkında da bilgi vereceğiz.

2015 yılı içerisinde Sakarya tank palet fabrikasının 300 civarında personel alması bekleniyor. Alımların ve başvuruların işkur yetkilileri aracılığıyla yapılacağı bilinenler arasındadır. Personel alım ilanı yürürlüğe girdiği andan itibaren işkur bürolarına giderek başvurunu gerçekleştirebilirsiniz.
Tank palet fabrikası işçi alımı
Genel olarak bu alımlarda en az 60 KPSS puanı aranmaktadır. 60 ve 60’ın üzerinde bir puana sahipseniz büyük ihtimalle mülakatlara çağırılırsınız. Tank palet personel alımlarından haberdar olmayı için Burayı takip etmenizi tavsiye ederiz. Şimdiden işe girmeye hak kazanan kişilere meslek hayatlarında başarılar dileriz.

Sakarya tank palet fabrikası işçi alımı ile alakalı yeni bilgiler kamuoyu ile paylaşıldıkça sizlere bu bilgileri sunmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler